Olvass, és játssz velünk!

A Kaméleon Olvasóklub és a Kolibri Kiadó szervezésében került sor az idei játékos vetélkedőnkre, amelyben a cél ismét az iskolai könyvtár és az olvasás népszerűsítése volt. Lelkes 4. osztályosok két alkalommal, csoportokban mérték össze a tudásukat. Tájékozódás a könyvtárban, szövegértési feladatok a könyvtár könyveinek segítségével, internethasználat, drámajátékos feladatok várták a versenyben álló csapatokat. Végül a gyorsaság, a pontos információkeresés döntötte el a résztvevő tanulók vetélkedőjének sorrendjét. A játékos feladatok lendületes végrehajtása közben hasznos, érdekes információkat szerezhettek fővárosunkról. A drámajátékos feladatok jó megoldása igazolta, alapos ismeretekkel rendelkeznek, amelyeket kreatívan alkalmaznak a játékok során. Ezáltal iskolai könyvtárunk az Epic című könyvvel gazdagodhatott, miközben tanulóink jó hangulatú foglalkozáson vehettek részt.
Köszönet  érte a Kolibri Kiadónak, és a Kaméleon Olvasóklubnak!