Kutyaszív szeretet

" Nincs rossz kérdés" - Így indult a beszélgetés, az író - olvasó találkozó az iskolai könyvtárban Horváth Nikolettával, aki a Kutyaszív és az Öröm ABC kötetek szerzője, a Vakvagány blog szerkesztője. Niki nem először volt iskolánkban.  Mindíg nyitott a kérdésekre, őszintén, könnyedén beszél életének legnehezebb időszakairól is. Lili minden alkalommal elvarázsolja a résztvevőket, külön öröm volt a számukra, hogy a beszélgetés végén megsimogathatták a vakvezető kutyát. A bensőséges hangulat, a sok őszinte, érdeklődő kérdés egy pillanattá alakította azt az órát, amelyben betekintést kaphattunk Niki életébe, és az általa írt könyvek tartalmába. Nagy öröm, hogy sokan döntöttek a könyvek elolvasása mellett.